טיפים לבלוגרים לקראת שנת 2023 לקידום ושיווק הבלוג

טיפים לבלוגרים לקראת שנת 2023 לקידום ושיווק הבלוג

שנה חדשה מתקרבת אלינו בצעדי ענק וזה זמן מצוין לתכנן ולהיערך עם הפנים קדימה.

טיפ אחד שחשוב בכל שנה מחדש הוא התייחסו תמיד לבלוג שלכם כעסק מניב   למי שכבר למד אצלי או מבקר בבלוג הזה  בפעם הראשונה אני תמיד מזכיר ואומר שבלוג יכול ליצור עבורכם רווחים אם ניצור תמיד מיקוד וחשיבה עסקית סביב הבלוג שלנו נוכל להפוך אותו לצינור שיווקי עם פוטנציאל רווח.

מהרגע שקפצת למים עם הבלוג שלכם צרו תוכן כל הזמן בצורה קבועה. אחד הדברים שעליו יקום או יעלם בלוג הוא תדירות העדכון והזנת תכנים חדשים ומעניינים. אנו תמיד נוטים לחשוב ובצדק על קהל המבקרים....אבל מה עם מנועי חיפוש? עד כמה חשבתם עליהם? הם ממש כמו בני אדם אוהבים תוכן טרי ועדכני וזאת מגמה שמתחזקת כל שנה ובטח בשנת 2023 לכן צרו לכם יומן ולוח זמנים שיש בו מחויבות כלפי הבלוג שלכם וזה פרמטר קריטי בדרך להצלחה.

הכירו את הקהל שלכם טוב יותר  והעמיקו את הנישה בה אתם פועלים! מימד זמן מאפשר לנו ללכת אחורה ולראות אלו תכנים הקהל שלנו אהב השנה, בממשק הסטטיסטיקה או בגוגל אנליטיקס (במידה והתקנתם בבלוג) תוכלו לעקוב אחרי תכנים ומגמות שהקהל שלכם אהב ולהמשיך להעמיק ולעניין את הקורים שלכם גם השנה.

ובהמשך ישיר לטיפ הקודם - המשיכו ללמוד את עולם מילות המפתח זה יעזור לבלוג שלכם להיות רלוונטי לקהל שמחפש מידע ופתרונות. רוצים לדעת מה היה הפוסט הכי פופולרי אצלי בשנת 2022? יסודות קידום אורגני לבלוג - ואם עדיין לא קראתם זה הזמן.

צרו לכם רשימת תפוצה - הקהל שלכם גדל כל הזמן בהתאם למידת ההשקעה והשיווק של הבלוג. רשימת תפוצה היא הקשר שלכם עם הקוראים שגם יכולים להיות בקלות לקוחות. יש כיום מגוון כלי עבודה ליצירה וניהול של רשימות תפוצה וארחיב על זה בקרוב. בנתיים אפשר להרחיב בנושא בפוסט הזה

הגדרת יעדי צמיחה של הבלוג לשנה הקרובה - תמיד חשוב לשרטט את הדרך להתקדמות וצמיחה בעזרת יעדים, חשוב לכוון ליעדים ראליים וניתן למדוד אותם מספרים כמו הגדלת כמות מבקרים חודשית \ שבועית \ יומית, יצרת מעגל רווח מהבלוג והגדלה שלו אם כבר קיים, מדד של כמה פוסטים חדשים יעלו בשבוע \ חודש, כמות נמענים אליה אנו שואפים ברשימת תפוצה ועוד ועוד....

לשנה מוצלחת ופורייה ולבלוג מניב ומשגשג!

תגובות