שאלות ותשובות

שאלות ותשובות קורס בלוג


כמה זמן הקורס פתוח עבורי?

הקורס פתוח לנרשמים ללא הגבלת זמן. 

מהם לוחות הזמנים של הקורס?

הקורס הוא דיגיטלי כלומר און ליין ועם ליווי וחניכה שלי בקבוצה סגורה באתר שלי לחברים המשתתפים בקורס. אין הגבלה לגבי לוחות זמנים מהרגע שנרשמתם הקורס פתוח לשנה שלמה ואתם מתקדמים בו בקצב שלכם. אני ממליץ על קצב אינטנסיבי של לפחות להיכנס וללמוד פעמיים בשבוע ולהעלות עדכון התקדמות בקבוצה.

אפשר להתחיל מאיזה שיעור שרוצים?

הקורס מובנה משיעורים קצרים וממוקדים שיוצרים גרף התקדמות, אני ממליץ מאוד לשמוע על סדר השיעורים ולא לדלג או למהר מידי כדי לעבור על כל השלבים ולהנות מכל הידע שיש לקורס להציע.

מהן העלויות הכרוכות בהקמת בלוג?

הכנתי מאמר בדיוק על זה בבלוג הקורס שאני תמיד ממליץ לבקר בו!    חשוב לזכור שיש עלות של זמן עבודה שלכם ולתעד את הזמן הזה, מעבר לכך יש את עלות הקורס, קניית כתובת אינטרנט לבלוג (לא חובה) ותוספות אופציונליות לשדרג את הבלוג וגם זה לא חובה. אנחנו לומדים על מערכת בלוגר של גוגל כך שהקמת הבלוג וניהולו לא עולים שקל.

יש לי קצת חששות טכניים מהקמת הבלוג – למה לצפות?

אנחנו הולכים להקים ולעבור עם מערכת ניהול סופר ידידותית ופשוטה! מי שמצליח לעבוד עם תוכנות כמו וורד או פאוור פוינט יצליח בקלות ליצור ולנהל בלוג. לא לשכוח שיש קבוצת תמיכה סגורה למשתתפים בלבד ואני אשמח לעזור בכל שאלה

האם באמת אפשר לעשות כסף מבלוג?

התשובה היא לגמרי כן. בלוג הוא נכס דיגטלי מניב לכל דבר וההצלחה שלו תלויה במספר דברים ובעיקר בכם. בקורס נלמד מעבר לפן הטכני של יצירה וניהול גם שיווק של הבלוג, מיתוג שלכם, קידום בערוצים שונים, הבנה של מקורות הכנסה ועוד.

האם צריך שטח אחסון או התקנות טכניות?

חד משמעית לא. פתיחת בלוג על מערכת בלוג לוקחת דקות ספורות ואין שום דבר טכני בדרך שצריך להטריד אתכם, אין צורך בשרת אחסון וגם נחסוך את ההוצאה הזאת. אנחנו עובדים עם מערכת מעולה של גוגל שהיא קלה מאוד ונוחה לתפעול בלי כאבי ראש טכניים.

מאיפה מקבלים רעיון לנושא הבלוג?

שאלה מצוינת! מדובר בשיעור מאוד מרתק שנעבור כבר בהתחלת הקורס שעוסק בבחירת נושאים ונישות לתחום המוביל של הבלוג. מדובר בשלב מאוד חוויתי ואני תמיד ממליץ ליצור בלוג סביב נושא שמעניין אתכם במיוחד ושאתם אוהבים להתעניין ולעסוק בו – זה המפתח להצלחה!

איך יודעים מה לכתוב בבלוג? כמה פעמי ומתי כדאי?

חלק נכבד בקורס עוסק ומלמד את אופן ההתנהלות של הכותבים כבלוגרים, סידור הלו"ז יצירת בנק רעיונות לכתיבה, יצירה של טבלאות עזר לניהול, שילוב משימות הכתיבה ביומן ועוד.

איך מביאים קהל לבלוג?

אנחנו נדבר וגם נתרגל נושאים הקשורים לשיווק הבלוג וקידום שלו בגוגל באמצעות שימוש במילות מפתח, במדיות החברתיות, הפצת תכנים בוואטסאפ ועוד. שלב נוסף וחשוב הוא בניית רשימת נמענים (תפוצה) ומשלוח עידכונים אליהם בצורה שוטפת.

תגובות